Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
top
logo

Zostało -2571 dni

Strona główna O Kolegium
O Kolegium PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 11 sierpnia 2008 06:00

1 października 2006r. rozpoczęło działalność pierwsze w Województwie Kujawsko-Pomorskim Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Toruniu, utworzone i prowadzone przez Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Nauka trwa 3 lata w systemie dziennym i zaocznym, od października do czerwca. Zajęcia teoretyczne w Kolegium są realizowane w formie wykładów i ćwiczeń, natomiast praktyki słuchacze odbywają w wakacje po I i II roku nauki.

W trakcie 3 lat słuchacze realizują program przewidziany rozporządzeniem w sprawie standardów nauczania w Kolegium z dnia 7 kwietnia 2005r. (dz. U. Nr 62, poz. 555) oraz zajęcia nie przewidziane w w/w rozporządzeniu, ale wynikające z różnic programowych Kolegium i Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Wydział Pedagogiki i Psychologii, kierunek pedagogika o specjalności praca socjalna ( jeden 30 godz. przedmiot kierunkowy na semestr). Informacje te dotyczą słuchaczy, którzy rozpoczęli kształcenie w KPSS 1.10.2006r. Od roku 2007 słuchacze kolegium otrzymują dyplom licencjata pracy socjalnej i mają tylko jeden przedmiot do "nadrobienia" w I semestrze.

Dzięki opiece naukowo-dydaktycznej, realizowanej przez UKW w Bydgoszczy, absolwenci kolegium mogą uzyskać tytuł licencjata z pedagogiki, specjalność: praca socjalna, a następnie rozpocząć studia magisterskie na wybranym przez siebie kierunku.

Nauka w systemie dziennym jest bezpłatna, koszty pokrywa Samorząd Województwa, natomiast na wydziale zaocznym opłata została ustalona w wysokości 900zł / semestr.

Kształcenie odbywa się w budynku przy ul. J.Bartkiewiczówny 93 (dojazd autobusem linii 27 - kierunek Wrzosy).

Poprawiony: czwartek, 11 marca 2010 08:26
 
Sobota 24 czerwca 2010r. Danuty, Jana, Janiny
protest.jpg
Czy podoba Ci się ta strona?
 
BIP

bottom
top

Najświeższe

Popularne


bottom

Darmowy Hosting CBA.PL Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, linux hosting. Valid